Szafy

Szafy na wymiar | szafy wnękowe | garderoby

Szafa – to po wygodnym łóżku kolejny z najważniejszych mebli w naszym domu, mający służyć harmonii i porządkowi wnętrza.  Mebel ten wykorzystujemy do najróżniejszych funkcji, dlatego warto rozsądnie  zaplanować  konstrukcję szafy na wymiar  - koniecznie przed zakupem. W obecnych czasach prócz ubrań w szafie przechowujemy: buty, bieliznę, pościel, deskę do prasowania  odkurzacz oraz wiele innych dodatków i akcesoriów z naszej garderoby.

Od czego zacząć planowanie przyszłej szafy ?

Zacznijmy od podstaw, zmierz pomieszczenie i określ powierzchnię szafy na wymiar.  Następnie przemyśl  które z w/w rzeczy będziesz przechowywać  w twojej przyszłej szafie lub garderobie. Masz już wszystkie niezbędne informacje aby wykonać szafę na wymiar. Skontaktuj się z nami, a my wykonamy resztę za Ciebie. Jesteśmy ekspertami od: szafy na wymiar, szafy z grafiką, szafy lakierowane i z pewnością znajdziemy idealne rozwiązanie, w 100% dopasowane do twoich potrzeb.

Jest 7 produktów.

 • Zmień widok
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Szafa z grafiką LONDON to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli.  Konwencjonalne kształty w połączeniu niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy sprawią, że każde wnętrze zyska wielkomiejski charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką FOOTBALL to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli.  Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą wnętrzu sportowy charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką DJ to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli. Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą wnętrzu młodzieżowy charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką ROCK to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli. Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą każdemu wnętrzu rockowy charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką SPEED to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli.  Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą wnętrzu odjazdowy charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką New York to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli. Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą wnętrzu wielkomiejski charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką Like to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli. Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą wnętrzu wielkomiejski charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów