Oświetlenie

Oświetlenie do domu
Oświetlenie w naszych domach pełni funkcję dekoracyjną oraz użytkową. Funkcja użytkowa służy nam w godzinach wieczornych kiedy światło słoneczne nie jest wystarczające, aby oświetlić pomieszczenie. Funkcja dekoracyjna pobudza nasze zmysły. Oświetlenie to również nastrój, klimat i atmosfera wnętrza, warto więc wybrać odpowiednie lampy podłogowe, żyrandole czy lampki biurkowe, kinkiety oraz plafony. Aby spójnie urządzić dom i bardzo dobrze go oświetlić warto skorzystać z wielu różnych rodzajów oświetlenia.

Jest 358 produktów.

Podkategorie

 • Kinkiety

  Lampy ścienne zwane kinkietami :)


  Bogata oferta lamp ściennych pozwala na ich wykorzystanie w wielu miejscach. Możesz je zastosować w domowym salonie, w swojej kawiarni czy biurze. Kinkiety zwykle kojarzą nam się z oświetleniem uzupełniającym, czyli takim na które nie zwraca się większej uwagi. Nic bardziej mylnego, nowoczesne lampy ścienne są tak samo zaprojektowane zgodnie z najnowocześniejszymi trendami oraz spójnie z głównym oświetleniem. Dzięki temu możesz oświetlić swój cały dom wykorzystując jedną kolekcję lamp wiszących, kinkietów, plafonów oraz lamp podłogowych. 
 • Lampy podłogowe

  Lampy podłogowe

  Nowoczesne lampy podłogowe to nie tylko designerski dodatek, który ma upiększyć stylistykę salonu. To również znakomite źródło światła, które po zmroku tworzy klimat pomieszczenia. Wybór np. lampy do salonu nie jest łatwy, a zmieniające się trendy oraz wprowadzane przez producentów innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, nowatorskie technologie oświetleniowe oraz bogata oferta lamp na rynku nie ułatwiają nam zadania. Dlatego przedstawiamy Ci wyselekcjonowane, unikalne designerskie lampy, aby wybór wymarzonego oświetlenia stał się prosty i przyjemny, a zakupiona lampa podłogowa służyła długie lata i była znakomitym dopełnieniem Twojego wnętrza. 

 • Lampki stojące
 • Lampy wiszące
  Nowoczesne lampy wiszące to nie tylko designerski dodatek, który ma upiększyć stylistykę salonu czy jadalni. To również znakomite źródło światła, które po zmroku tworzy klimat pomieszczenia. Wybór np. lampy do salonu nie jest łatwy, a zmieniające się trendy oraz wprowadzane przez producentów innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, nowatorskie technologie oświetleniowe oraz bogata oferta lamp na rynku nie ułatwiają nam zadania. Dlatego przedstawiamy Ci wyselekcjonowane, unikalne, designerskie lampy, aby wybór wymarzonego oświetlenia stał się prosty i przyjemny, a zakupiona lampa wisząca służyła długie lata i była znakomitym dopełnieniem Twojego wnętrza. 
 • Zmień widok
Pokazuje 1 - 16 z 358 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 358 elementów