Aranżacje wnętrz

Szukasz specjalisty który zaprojektuje Twoje wnętrze ?

To znakomicie, że czytasz ten tekst. Po krótce przedstawię Ci jak przebiega proces realizacji projektu wnętrza o jakim marzysz.  Rozpoczęcie procesu projektowego rozpoczyna spotkanie z inwestorem na którym wnikliwie analizujemy potrzeby oraz pokładane oczekiwania, które są fundamentem przyszłego projektu. Na podstawie zgromadzonych informacji ustalamy styl oraz funkcję które powinno spełniać przyszłe wnętrze aby było spójnej z Twoimi oczekiwaniami, określamy budżet i ramy czasowe realizacji.
 

Chcesz dowiedzieć się jak powstają projekty wnętrz ?

Pierwszym etapem prac jest inwentaryzacja budowlana i fotograficzna pomieszczeń. Podczas tego etapu mierzymy: ściany, drzwi, okna, parapety, grzejniki; rozmieszczenie punktów: instalacji elektrycznej, podłączeń hydraulicznych; usytuowanie: kratek wentylacyjnych oraz wszelkich miejsc charakterystycznych jak: nisze, wykusze itp.
 

Co to jest projekt funkcjonalny ?

Kolejny etapem jest opracowanie i prezentacja koncepcyjnych projektów funkcjonalnych. Otrzymasz trzy propozycje układu funkcjonalnego, dostosowane do stylu życia i sposobu wykorzystania projektowanej przestrzeni. Kluczowym zadaniem, na tym etapie, jest dopasowanie umeblowania do przestrzeni funkcjonalnej z zachowaniem równowagi i odpowiedniego charakteru.
 

Jak dobrać kolory ?

Odpowiedni wybór i połączenie w spójną całość materiałów tj. jak: kafle, okładziny podłogowe, tkaniny, sprzęt AGD/RTV oraz palety kolorystycznej ścian i mebli to najważniejszy i bardzo trudny wybór. Nie łatwo odnaleźć barwy które idealnie wkomponują się do charakteru wnętrza oraz będą dopasowane do Twojej osobowości i stylu życia. Nie przejmuj się jesteśmy po to by Ci pomóc i zaproponować odpowiednie rozwiązania. Na każdym etapie projektu wnętrza dzielimy się z Tobą zdobytą wiedzą i doświadczeniem.
 

Chcesz zobaczyć odmienione wnętrze ?

Każde z pomieszczeń prezentowane jest najczęściej na dwóch wizualizacjach i przedstawia zaprojektowane rozwiązania – meble, oświetlenie, materiały. Zapewniamy wizualizacje 3d najwyższej jakości, aby jak najdokładniej odzwierciedlić wygląd rzeczywisty Twojego wnętrza. Sztuczna symulacja oświetlenia w wirtualnej rzeczywistości i profesjonalny rendering gwarantuje fotograficzną jakość naszych projektów. Na tym etapie nanosimy ostateczne korekty materiałów oraz kolorystyki.
 

Ile to będzie kosztowało?

Mając na uwadze orientacyjne koszty przyszłych prac wykończeniowych oraz zakupu materiałów, mebli oraz sprzętu opracowujemy zestawienie kosztów. Sprawdzamy czy pomysły które zyskały Twoje uznanie mieszczą się w ustalonym wcześniej budżecie. Jeśli wszystko się zgadza przekażemy Ci dokumentację umożliwiającą realizację projektu. Zapyaj o projekt
 
*Dodatkowo świadczymy usługi projektownia mebli kuchennych na wymiar, zaprojektujemy dla Ciebie szafy wnękowe na wymiar oraz  nowoczesne meble do salonu.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Wyślij wiadomość