Home Staging

Co to jest Home Staging?

Jest to proces przygotowania i zaprezentowanie nieruchomości do szybkiej i zyskownej sprzedaży. Celem Home Stagingu jest podkreślenie pozytywnych cech oraz zalet sprzedawanej lub wynajmowanej nieruchomości które z pewnością w niej drzemią ale obecnie są ukryte lub niedostatecznie wyeksponowane. Obecnie na wysoce konkurencyjnym rynku, z wieloma setkami domów do wyboru, są pewne cechy, których kupujący szukają – My wiemy jakie. Sztuką Home Stagingu jest stworzenie przestrzeni, która odzwierciedli styl życia potencjalnych nabywców, poprzez stworzenie odpowiedniego klimatu, nastroju oraz charakteru nadającego pozytywny odbiór przyszłym klientom. To czego szukają przyszli nabywcy Twojej nieruchomości to zwykły dom, w którym poczują się niezwykle i będą chcieli właśnie w nim zamieszkać., bez względu na to jaka cenę przyjdzie im za to zapłacić.

 

Jak poznać że Twoja nieruchomość potrzebuje pomocy specjalisty?

Home Staging niezbędny jest w nieruchomościach, które odwiedza wielu potencjalnych klientów, natomiast żaden nie decyduje się na jej zakup. Jest to sygnał dla sprzedającego, że oferta oraz cena są zachęcające, jednak sama nieruchomość nie zachęca ich do sfinalizowania transakcji.

 

Co zyskasz decydując się na nasze usługi?

 - wyższą cenę z sprzedawaną nieruchomość

- szybsza sprzedaż

- niskie nakłady i satysfakcja obu stron transakcji

- atrakcyjny wygląd nieruchomości

- oszczędność czasu

 

Przy wyborze kupujący kierują się emocjami i wrażeniami. My wiemy jak te emocje obudzić i pozostawić niezapomniane wrażenie po wizycie właśnie w Twojej nieruchomości.
Jeśli masz pytania - skontaktuj się z nami.