Grafika na szkle

Szkło z grafiką to nowoczesna, unikatowa forma upiększania wnętrz mieszkalnych oraz komercyjnych. Wybierając szklo z grafika do swojego mieszkania otrzymujesz nieograniczone możliwośći spersonalizowania zamawianego elementu. Możesz skorzystać z setek gotowych zdjęć, grafik które oferują serwisy stockowe tj. fotolia, istockphoto, 123.rf lub zamówić u nas indywidualną grafikę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. 

Grafikę możemy umieścić na różnych materiałach tj. grafika na szkle, mdf z grafika, grafika na metalu, grafika na porcelanie.

W stałej sprzedaży oferujemy następujące produkty z grafiką:


panele szklane z grafiką -  panele umieszczane są jako dekoracyjny elemet pomiędzy blatem szafek stojących a szafkami górnymi wiszącymi. Taki ekran kuchenny oprócz znakomitych walorów wizualnych, rewelacyjnie się sprawdza w codziennym użytkowaniu, łatwość czyszczenia pozwala utrzymać ład i pożądek bez najmniejszego wysiłku.


fronty szklane z grafiką - fronty w szafkach kuchennych pełnią rolę dekoracyjną. Umieszczenie grafiki na frontach jest znakomitą alternatywą dla frontów szklanych, frontów lakierowanych lub może być ich znakomitym uzupełnieniem. Jeśli interesują cię fronty z grafika - skontaktuj się z nami 


szafy z grafika - chcesz zmienić wygląd swojej szafy? Wymień dzwi szafy na nowe, taka zmiana odmieni twoją szafę oraz wnętrze. Oferujemy Ci możliwość zamówienia frontów do twojej  szafy. Fronty z grafiką do szafy możemy wykonać z rónych materiałów tj. szkło, mdf lub płyta meblowa. Aby sprawnie i dokładnie wycenić drzwi z grafika potrzebujemy informację o szerokości i wysokośći twojej szafy, ilości drzwi oraz informacji z jakiego materiału mamy wykonać fronty.  


Panele szklane do łazienek
-
szklo z grafika znakomicie wygląda również w łazience. Dzięki zastosowaniu odpowiednich motywów graficznych twoja łazienka może zyskać kilka dodatkowych metrów w oczach odwiedzających. Jeśli masz inny Ciekawy pomysł na wykorzystanie szkła z grafiką  skontaktuj się z nami   a my pomożemy Ci go zrealizować.