Szafy wnękowe

Jest 7 produktów.

Filruj Kategorię

 • Zmień widok
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Szafa z grafiką LONDON to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli.  Konwencjonalne kształty w połączeniu niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy sprawią, że każde wnętrze zyska wielkomiejski charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką FOOTBALL to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli.  Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą wnętrzu sportowy charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką DJ to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli. Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą wnętrzu młodzieżowy charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką ROCK to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli. Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą każdemu wnętrzu rockowy charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką SPEED to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli.  Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą wnętrzu odjazdowy charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką New York to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli. Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą wnętrzu wielkomiejski charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
 • Szafa z grafiką Like to unikalny mebel wykonany z wykorzystaniem najnowszych trendów i technologii  w procesie produkcji mebli. Konwencjonalne kształty w połączeniu z niepowtarzalną grafiką umieszczoną na frontach szafy nadadzą wnętrzu wielkomiejski charakter.
  350 cm 250 cm 64 cm
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów