Meble do salonu

Meble są kluczowym elementem wystroju domu. To od ich odpowiedniego zaplanowania w głównej mierze zależeć będzie nasz komfort. Używamy ich po kilkakroć w ciągu dnia nie zdając sobie nawet sprawy jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu. Dlatego warto zadać sobie trochę wysiłku i wybrać te które spełniając swoje funkcje nadadzą odpowiedni charakter aranżowanej przestrzeni życia codziennego. Właściwe łóżko oraz wygodny materac zapewniają Ci komfort podczas snu oraz pozwalają odpowiednio zregenerować i przygotować organizm do ciężkiego dnia pracy. Szafa na wymiar pomoże zaprowadzić w domu ład i porządek dzięki czemu wracając z pracy będziesz  mógł się zrelaksować i odpocząć. Meble do salonu umilają czas wolny a meble kuchenne na wymiar gwarantują, łatwe i szybkie przygotowywanie posiłków oraz znakomicie zbliżają rodzinę podczas wspólnych posiłków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli z grafiką oraz szaf z grafiką. Te unikalne wzory są dostępne tylko u nas, nie przegap okazji.

Jest 1639 produktów.

Filruj Kategorię

Kolor
Kolor

Podkategorie

 • Stoliki pod telewizor...

  Nowoczesne meble do salonu | lakierowane meble do salonu

  Najbardziej reprezentacyjnym oraz najczęściej odwiedzamy miejscem w domu jest salon, potocznie zwany pokojem dziennym lub gościnnym.  Aranżacja tego pomieszczenia wielu osobą przysparza trudności z uwagi na konieczność  połączenia w całość wielu funkcji zachowując niekonwencjonalny i nietuzinkowy wygląd. Często decydujemy się na bezpieczną, neutralną koncepcję wnętrza przez co efekt końcowy staje się dość kolokwialny a nie na tym nam zależało przy wyborze mebli do salonu. 

  W jaki sposób możemy osiągnąć oryginalny wystrój połączony z funkcjonalnością?

  Znakomitym rozwiązaniem okazuje się inwestycja w meble do salonu o unikalnym wzornictwie i znakomitej jakości wykonania.   Piękne funkcjonalne sofy, stylowe lampy oraz dizajnerskie dodatki będą znakomitym dopełnieniem aranżowanego pomieszczenia.   Unikatowy rezultat możemy uzyskać również decydując się na meble z grafiką, które są wyśmienitą alternatywą dla tradycyjnych dzieł sztuki , coraz częściej wnosząc do wnętrz cyfrową sztukę współczesną. Zapoznaj się z naszą ofertą nowoczesnych mebli do salonu, a jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania skontaktuj sie z nami, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
 • Meble biurowe

  Meble biurowe | biurka | regały biurowe

  W obecnych czasach nikt chyba nie wyobraża sobie życia bez komputerów. Używamy ich na co dzień, w życiu prywatnym oraz w celach zarobkowych – w pracy, często zapominając  jak ważna dla naszego zdrowia i samopoczucia  jest odpowiednia pozycja podczas wielogodzinnych sesji spędzanych przed monitorem.  Aby poprawić jakość naszej pracy należy zacząć od fundamentu, czyli odpowiednich mebli biurowych, wygodnego biurka i fotela biurowego.

  Czym charakteryzują się odpowiednie meble do biura ?   

  Biurko, do tego mebla powinniśmy przywiązać specjalną uwagę, szczególnie do jego  wymiarów pozwalających nam komfortowo wykonywać określone zadania. Standardowa wysokość biurek wynosi 75 cm i będzie odpowiednia dla większości z nas, ale osoby wyższe powinny rozważyć korektę wysokości aby podczas pracy nie zawadzały kolami o blat oraz aby ich postawa podczas pracy nie obciążała kręgosłupa. Szerokość blatu to kwestia indywidualna uzależniona od sprzętu który umieścimy na blacie biurka np. skanera, drukarki, wielkości monitora, klawiatury oraz naszych przyborów biurowych,  optymalna szerokość blatu to 150 cm – 200 cm a jego głębokość od 70 cm do 100 cm. Kolejnym ważnym elementem na który należy zwrócić uwagę kupując meble biurowe jest odpowiednie siedzisko czyli fotel biurowy. Więcej o fotelach biurowych Warto też wybrać odpowiednie regały biurowe, szafy biurowe i kontenerki biurowe bo to od nich w głównej mierze będzie zależał ład i porządek w naszym biurze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli biurowych.  

 • Zmień widok
Pokazuje 1 - 16 z 1639 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 1639 elementów